Školy

REP_EDU_Fundamentals_961x250_CZE.jpg

Spolupráce se středními a vysokými školami

 

Kontinuální spolupráce se středními i vysokými školami tvoří jeden ze základů aktivit společnosti 3E Praha Engineering. Cílem této spolupráce není pouze dodávka ucelených CAD/CAM systémů do škol, ale především následná pomoc při jejich implementaci na správné místo pedagogického procesu. V rámci těchto aktivit pořádáme celoročně řadu akcí jak pro studenty, tak pro učitele s cílem zvýšit povědomí o roli CAD/CAM systémů v jednotlivých odvětvích průmyslu a oblastech života společnosti.

  •       Setkání školních uživatelů

Pravidelná dvoudenní setkání organizovaná pro pedagogy. Jednotlivá setkání jsou zaměřena vždy na aplikaci CAD/CAM systémů ve vybraném odvětví průmyslu a nebo oblasti života. Setkání jsou dvoudenní, druhý den je věnován návštěvě firmy a nebo organizace s možností shlédnutí nasazení CAD/CAM systémů v dané vybrané oblasti

Každoročně prováděná jednodenní soutěž studentů středních škol ve využití CAD systémů. Dvě soutěžní kategorie: počítačové kreslení (2D) a počítačové modelování (3D)

Každoročně prováděná dvoudenní soutěž studentů středních škol ve využití CAM systémů. Dvě soutěžní kategorie: ruční programování a strojní programování

Na základě dlouhodobé spolupráce se středním školstvím se společnost 3E Praha Engineering stala exkluzivním technickým partnerem projektu „Formule 1 ve školách“, který v rámci České a Slovenské republiky pořádá agentura BPA sport marketing a.s. Jedná se o celosvětovou vzdělávací soutěž studentů středních škol, ve které musejí studentské týmy v CAD systému zkonstruovat, s pomocí CAM systému vyrobit a následně na dráze soutěžit s modelem závodní vozu.

EDU_-_Student_Access_2012_banner_728x90_CZE.jpg